PersonbilarTransportbilarErbjudandenPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
      Göm karta
      Visa alla
      Göteborg Transportbilar
      Adress
      Grafiska Vägen 12, Göteborg
      Kungsbacka
      Adress
      Faktorvägen 8, Kungsbacka
      Backa Transportbilar
      Adress
      Exportgatan 23, Hisings Backa
      Kungsbacka Transportbilar
      Adress
      Faktorvägen 8, Kungsbacka
      Sisjön Transportbilar
      Adress
      Askims Industriväg 10, Askim
      Backa
      Adress
      Exportgatan 23, Hisings Backa
      Göteborg
      Adress
      Grafiska vägen 12, Göteborg
      Sisjön
      Adress
      Askims Industriväg 10, Askim
      Försäljning personbilar
      Kundmottagning verkstad
      Reservdelsbutik
      Reservdelar på telefon
      Kundmottagning skadeverkstad
      Visa alla

      Göteborg Transportbilar - Försäljning personbilar

      Kontaktuppgifter och öppettider
      Adress
      Grafiska Vägen 12, Göteborg
      Epost
      tidsbokning.grafiska@dinbil.se
      Telefon
      Öppettider
      Mån-fre
      09:00-18:00
      Lör-sön
      11:00-15:00
      Personal
      Anders Jansson
      Säljare
      031-750 15 61
      anders.jansson@dinbil.se
      Joakim Börjesson
      Säljledare nybilar e-Mobility
      031-750 16 15
      joakim.borjesson@dinbil.se
      Niklas Andersson
      Säljare e-Mobility
      031-750 15 78
      niklas.andersson@dinbil.se
      Sanna Soeder
      Säljare e-Mobility
      031-750 16 31
      sanna.soeder@dinbil.se
      Niklas Fredriksson
      Säljare e-Mobility
      031-750 16 52
      niklas.fredriksson@dinbil.se
      Adrian Ogestadh
      Säljare e-Mobility
      031-750 15 74
      adrian.ogestadh@dinbil.se
      Robert Andérius
      Säljare e-Mobility
      031-750 15 72
      robert.anderius@dinbil.se
      Niclas Axelsson
      Säljare
      031-750 15 85
      niclas.axelsson@dinbil.se
      Pinar Carraveri
      Säljare e-Mobility
      031-750 15 81
      pinar.carraveri@dinbil.se
      Jan Olsen
      Säljare
      031-7501612
      jan.olsen@dinbil.se
      Daniel Jörnliden
      Försäljningschef
      031-750 15 77
      daniel.jornliden@dinbil.se
      Tobias Åbom
      Säljare
      031-7501538
      tobias.abom@dinbil.se